Vanilla night&day

Vanilla night&day to luksusowa, polska marka bielizny nocnej, która powstała w 2006 roku. Od 10 lat króluje w sypialniach od Paryża, poprzez Rzym, Szanghaj, Dubaj po Warszawę. Jest uwielbiana przez Włoszki, Szwedki i Amerykanki. Obecna w najlepszych centrach handlowych świata i dostępna w ponad 20 krajach. Produkowana w zabytkowej, odrestaurowanej, łódzkiej manufakturze wyłącznie z najlepszych polskich, włoskich i francuskich surowców. Na stałe marka współpracuje z łódzką Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, jest częścią nurtu Slow Fashion oraz Polską Marką magazynu ELLE.

Kobieca, seksowna i bardzo delikatna bielizna Vanilla night&day stworzona została z myślą o kobietach, które chcą być adorowane i czuć się wyjątkowo. Każdy model, każda koszula nocna to małe dzieło sztuki tworzone z najlepszej wiskozy, jedwabiu i najpiękniejszych koronek. Dzieło sztuki, które sprawia, że wieczory „Vanilliowych” kobiet stają się magiczne a poranki bardziej energetyzujące. Bo Vanilla night&day ponad wszystko celebruje kobiecość.KASIA

Kasia Pastwa, absolwentka informatyki, która kocha kobiety. Postanowiła swoją pasję oraz umiłowanie do piękna przełożyć w tworzenie czegoś wyjątkowego. W 2006 roku założyła firmę Vanilla night&day, aby tworzyć wyjątkową bieliznę nocną dla kobiet, które wieczorem nie chcą zakładać rozciągniętych t-shirtów czy zwykłych piżam. Bieliznę, która będzie podkreślać piękno, i która będzie tak zaprojektowana, by panie czuły się w niej wyjątkowo. Jej marzeniem było, aby dzięki Vanilla night&day kobiety po ciężkim dniu mogły zawsze wieczorem odnaleźć w sobie kobiecość i ją celebrować. Dzisiaj to marzenie jest faktem a Kasia Pastwa codziennie przekonuje kolejne panie – „Jesteśmy piękne, dbajmy o siebie i swoją kobiecość. Stroimy się do pracy, na spotkanie, randkę – dlaczego nie robić tego także wieczorem?”

Kasia Pastwa jest finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2015, w którym honorowane są ambitne kobiety odnoszące zawodowe sukcesy, a o niej samej piszą redaktorzy takich magazynów jak ELLE czy FORBS.


Katarzyna Pastwa