Vanilla night&day

Vanilla night&day to polska marka z kategorii premium. Kreśli granice emocjonalnej więzi pomiędzy namiętnością a wyzwoleniem kobiecego piękna. Od 2006 roku tworzy unikalną nocną bieliznę, delikatnie nasycając kształty sylwetki.

Kobiety Vanilli poszukują emocji i przyjemności. Romansują, kuszą, adorują, niezależnie od swojego wieku. Świadomie odkrywają swoje pragnienia, a modę wykorzystują do celebrowania własnej satysfakcji. Bawią się w odkrywanie tajemnic urzekających wieczorów i rześkich poranków.

Projekty Vanilla nigh&day nasze Klientki spotkają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych na świecie. Bielizna marki uwielbiają Włoszki, Brytyjki, Szwedki. Jest firmą rodzinną. Wybrana jako Polska Marka magazynu Elle.KASIA

Kasia Pastwa, absolwentka informatyki, która kocha kobiety. Postanowiła swoją pasję oraz umiłowanie do piękna przełożyć w tworzenie czegoś wyjątkowego. W 2006 roku założyła firmę Vanilla night&day, aby tworzyć wyjątkową bieliznę nocną dla kobiet, które wieczorem nie chcą zakładać rozciągniętych t-shirtów czy zwykłych piżam. Bieliznę, która będzie podkreślać piękno, i która będzie tak zaprojektowana, by panie czuły się w niej wyjątkowo. Jej marzeniem było, aby dzięki Vanilla night&day kobiety po ciężkim dniu mogły zawsze wieczorem odnaleźć w sobie kobiecość i ją celebrować. Dzisiaj to marzenie jest faktem a Kasia Pastwa codziennie przekonuje kolejne panie – „Jesteśmy piękne, dbajmy o siebie i swoją kobiecość. Stroimy się do pracy, na spotkanie, randkę – dlaczego nie robić tego także wieczorem?”

Kasia Pastwa jest finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2015, w którym honorowane są ambitne kobiety odnoszące zawodowe sukcesy, a o niej samej piszą redaktorzy takich magazynów jak ELLE czy FORBS.


Katarzyna Pastwa